Darmowy kredyt gotówkowy w banku? A jednak!

10 marca
13:37 2017

Darmowe pożyczki były głównie domena szybkich chwilówek przez internet czyli firm pozabankowych które chciały w ten sposób przekonać do siebie klientów. Postanowiliśmy sprawdzić czy banki tez zdecydowały się pożyczać w ramach promocji klientom za darmo. Jeszce rok temu ING proponowało swoim stałym klientom darmowy kredyt na okres 6 miesięcy   rozłożony na 6 raty w ramach akcji promocyjnej jednak sama oferta nie przyjęła się ale tez był mało znanym produktem promocyjnym.  Samo posiadanie usług w Ing powodowało iż mało osób miało dostęp do takiej oferty.

Dziś jeden bank postanowił postawić na darmowy kredyt jako promocje swoich usług ale nie dość że generalnie oddajemy tyle ile pożyczamy z  zerowym oprocentowaniem to możemy tez pożyczyć na rok czyli na 12 rat.

Gdzie pożyczymy w banku za darmo?

Bankiem który postawił na nowych klientów oferując im darmowy kredyt jest Getin bank oferuję on pożyczkę od 500zł do 2000zł rozłożoną na 12 rat miesięcznych . Przykładowo pożyczając  1200zł na okres 12 miesięcy  rata wyniesie nas 100zł a oddać będziemy w całości musieli tylko kwotę która pożyczyliśmy  co ciekawe jest to oferta dla osób od 18 roku życia. Posiada ona tez swoje ograniczenia jest skierowana tylko i wyłącznie dla nowych klientów banku a wiec osób nie posiadających żadnych usług ani kredytów w Getin bank dotyczy to kont, oszczędności , kredytów czy lokat.

Podsumowując Kredyt darmowy w Getin bank

  • Od 18 lat
  • 0% kosztów
  • Do 2000zl na rok
  • Oddajesz tyle ile pożyczasz
  • Bez kosztów i obowiązku ubezpieczenia

Od 1 banku zaczyna się często lawina tak jak zaczęło się od pierwszej darmowej chwilówki a teraz mamy generalnie w 90% firm darmowe pierwsze oferty tak samo można liczyć ze takie okazje tez rozwiną się na sektor bankowy i w niedalekiej przyszłości będziemy mogli za darmo pożyczać w kilku bankach. Należy tez pamiętać że to jest promocja a promocja ma na celu przekonanie klienta do swoich usług i trwać wiecznie tez nie będzie. Banki  tez jak każda inna firma musi zarabiać a wiec puki możemy a mamy zamiar pożyczyć gotówkę warto skorzystać z darmowego kredytu. Jeżeli kwota 2000zl nie jest dla państwa wystarczająca polecam zapoznać się z porównaniem innych ofert kredytów gotówkowych