Pożyczki społecznościowe specyfikacja

10 maja
20:04 2016

Pożyczki społecznościowe – czym są i dla kogo kto może pożyczyć a kto na pożyczkach może zarobić??Pożyczki społecznościowe jako realna alternatywa do kredytu w bankach.

 

 

Pożyczki społecznościowe

To platforma skupiająca pożyczkodawców tak zwanych inwestorów którzy chcą pożyczyć jak i pożyczkobiorców którzy tej pożyczki szukają.

Gdy bierzemy pożyczkę społecznościową na kwotę pożyczki składa się najczęściej kilku inwestorów minimalizując tym ryzyko.W pożyczkach społecznościowych możemy pożyczyć nawet do 25 tys a całość formalność zarządzamy przez internet na portalu lub w serwisie pożyczek społecznościowych.Procedura takich pożyczek jest prosta najpierw jesteśmy weryfikowani później po pozytywnej weryfikacji określamy jaka chcemy pożyczyć kwotę i na jaki okres jak i na ile procent.w pożyczkach społecznościowych to my realnie mamy wpływa na wysokość jak i na warunki spłaty pożyczki. Pożyczają nam inni ludzie -inwestorzy i kiedy nazbiera się kwota , kiedy inwestorzy się zgodzą w nas zainwestować otrzymujemy pożyczkę na konto średnio trwa to od nawet 1 dnia do kilku dni.

Dla kogo pożyczki społecznościowe??

Pożyczki społecznościowe dedykowane są wszystkim którzy chcą pożyczyć pieniądze
acz kol wiek nie każda osoba ma szansa na pożyczkę.Na pewno drogę zamknięta maja osoby które są dłużnikami i posiadają wpisy w bazach dłużników.

Natomiast w pożyczkach społecznościowych nie jest sprawdzany BIK czyli baza dla banków dzięki temu można uzyskać pożyczkę społecznościową kiedy banki nam odmawiają nap ze względu na rekomendacje T. Pożyczki społecznościowe to realna alternatywa do kredytów w bankach przez to że możemy pożyczyć porównywalnie z takim oprocentowaniem jak w bankach.

Pożyczki społecznościowe to dobre rozwiązania dla osób które szukają pożyczki gotówkowej niezależnie czy posiadają zdolność kredytową czy nie.

 

Jak mogę zarobić na pożyczkach społecznościowych??


Jeżeli posiadamy kapitał który chcemy zainwestować możemy zostać inwestorami czyli to my  będziemy pożyczać innym na procent.To o wiele większa szansa na zarobienie na inwestycji niż lokata w banku a możliwe zyski to nawet 30%-50% w zależności od zainwestowania. Pożyczki społecznościowe to inwestycja w której ryzyko inwestycyjne jest minimalizowane przez dywersyfikacje ryzyka czyli podziałowi na wielu inwestorów. Platforma pożyczek społecznościowych sprawdza każdego klienta oraz jego wiarygodność oraz to my decydujemy komu pożyczamy i za ile i posiadając dane o zdolności finansowej klienta.Ponadto każda pożyczka jest rozdzielana na kilku inwestorów dziki temu ryzyko jest o wiele nisze .

Pożyczki społecznościowe w Polsce zdobywają coraz większe grono zwolenników przez nisze koszty niż pożyczki pozabankowe a zarazem porównywalne do kredytu w bankach zachowując możliwość łatwiejszej formy pożyczania dla szerszego grona klientów.Ponadto pożyczki społecznościowe w krajach zachodnich stanowią lwią cześć zaciąganych kredytów na rynku finansowym i porównywalnie pożyczanie od 2 osoby jest tam tak samo popularne jak kredyty w bankach w Polsce.

Przydatne miejsca

  • szybkie pożyczki
  • Kredyty gotówkowe